Hakkımızda

Vakum Pompası ve sistemleri konusunda uzman firmamız Firmamız VAKUM TEKNOLOJİK SİSTEMLER, “ Müşteriye Hizmet ” politikası ile kurulmuş olup aktif satış ve aktif servis hizmeti veren genç ve dinamik bir yapıya sahiptir. Aldığımız eğitim, yaşadığımız müşteri şikayet ve dilekleri bizlere yapacağımız işe yön vermeyi sağlamıştır.
Sizlere İstanbul içi 7/24 teknik hizmet vererek sorunları kaynağında, yanınıza gelerek çözmeyi, kullanmış olduğunuz (marka ve modeli ne olursa olsun) vakum pompalarının yerinde tamir ve bakımı mümkün olmadığında yerine yedeğinin bırakılmasıyla iş kaybınız olmadan sorununuzu çözeceğimizi taahhüt ediyoruz.
Firmamız ayrıca Merkezi Vakum Sistemleri, Vakum Ambalaj makineleri, Sac Kaldırma, Cam Kaldırma Makinelerinin tamir bakım hizmetini sağlamak, Proje ve taleplere uygun makine ve sistemler üretimini gerçekleştirmektedir.
Firmamızın ilk üretiminde Yağ Sirkülasyonlu Vakum Pompalarından VTP 016m3/h, VTP 025m3/h, VTP 040m3/h, VTP 063m3/h, VTP 100m3/h, VTP 175m3/h, VTP 250m3/h, VTP 305m3/h, tipte seri olarak müşterilerimizin taleplerini hızlı zamanında tedarik edebilecek konumda olup üretilen Yağ Sirkülasyonlu Vakum Pompaları CNC teknolojisine sahip makinelerde işlenmekte Gövde Rotor Kapaklar taşlanarak gerçek hassasiyete ulaştırılmaktadır.
Firmamızın ana sloganı “ Teknoloji, Teknoloji ile Üretilir “ ilkesini benimseyip, Müşteriye en iyi hizmeti vermeyi zamana karşı yarışıp iş gücü kaybınızı ve sisteminizin durmaması için gerçek hizmeti almanızı çalışmalarımız esnasında görüp sizlerin takdirini alacağımızı, Sizlerin referansıyla büyüyerek kadromuzu her geçen gün büyütmeyi hedefliyoruz.
Vakum denince tercihinizin tek olmayacağını büyüyen TÜRKİYE’de yeni büyümekte olan bir firma daha olduğunu unutmamanızı alım yaparken mutlaka bizden de fiyat teklifi almanızın menfaatiniz icabı değerli olacağını umar işlerinizde başarılar dileriz.
Saygılarımızla